Anasayfa
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Sertifikalı Yanmaz Ses İzolasyon Süngerleri

Ses izolasyon süngeri yapı ve mekanlarda oluşan gürültü kaynaklı problemlerin önlenmesi amaçlı duvar, tavan ve zeminlerde uygulanmaktadır.

 • Müzik Stüdyoları - Akustik mekanlarda ses izolasyonu sağlamak amaçlı kullanılabilmektedir.
 • Toplantı Salonları -Toplantı ve konferans salonlarında iç mekan ses yalıtımı uygulamaları.
 • Makine Daireleri - Yüksek gürültü oluşturan jeneratör gibi makinelerin yalıtımlarında süngerler kullanılabilmektedir.

zemin ses izolasyonu duvar ses izolasyonu

 

Ses İzolasyon Süngeri

Ses İzolasyon Süngeri: Hava ve titreşim kaynaklı oluşan gürültü, rahatsız edici seslerin geçiş kaybına uğratılması ve sönümlenmesi için duvarlarda, tavanlarda ve zeminlerde kullanılabilen ses izolasyon süngerleri alçıpan arası, tuğla arası, çelik - ahşap duvar profillerinde uygulanabilmektedir. Tüm Ürünleri İncele

bondex sünger

Bondex Ses İzolasyon Süngeri

Yüksek yoğunlukta olması sayesinde alt ve yüksek frekanslı gürültülerin ses geçiş kaybına uğratılmasında yapı ve mekanların tüm bölgelerinin kaplanması sonucu belli bir derecede ses izolasyonu sağlamaktadır.
akustik sünger

Yanmaz Akustik İzolasyon Süngeri

Açık gözenekleri sayesinde gürültü sönümleme ve ses yutumu sağlayan özel üretilmiş poliüretan veya melaminden üretimi yapılmakta olan yanmaz, alev almaz ses izolasyon süngerleridir. Farklı desenlerde ve kalıplarda üretimleri yapılabilmektedir.
basotect melamin

Basotect Melamin Akustik Köpük

Antibakteriyel ve yanmaz özellikte olan bu ürünümüz melaminden imal edilen basotect adı verilen özel 1. sınıf Alman Basf firmasından ham madde temini gerçekleştirilerek üretilmektedir.
tekno touch

Renkli Ses İzolasyon Süngeri

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda renkli, desenli olarak göze hoş gelen akustik süngerler üretimine başladık. Farklı ebatlarda farklı renklerde melamin veya poliüretandan üretimi yapılabilmektedir.

İzmir Ses İzolasyon Malzemeleri

İzmir Ses Yalıtım ve İzolasyon Malzemeleri

Ses izolasyon malzemeleri doğru seçildiği takdirde yaptırdığınız ses yalıtımından verim alabilirsiniz ve profesyonel anlamda ses yalıtımı yaptırmış olabilirsiniz. Köklü bir firma olarak 12 yıldır bu süreçteyiz. Ürünlerimiz kalite belgeli ISO ve sertifikalıdır. %80 %90 ses yalıtımı sağlamaktayız. Ses yalıtım malzemesi satışımız İzmir Şubemizde de mevcuttur. Mekana göre uzman keşif personellerimiz mekanın keşfini yapar ve size en uygun ses yalıtım malzemesini sunar. Zemin ses yalıtımı malzemelerimiz kauçuk levha, mantar şilte, mantarlı kauçuktur. Bu ses yalıtım malzemeleri sayesinde yukarıdan aşağı gelen topuk sesi, titreşim, vibrasyon gibi sesleri engelleyebilirsiniz. Bu ürünler yüksek performanslı ürünlerdir. Bariyerli süngerlerle ise ortamdaki sesleri %80 %90 oranlarda kesebilirsiniz. 

MANTARLI KAUÇUK VE KAUÇUK LEVHA

İzmir Zemin Kauçuk Levha ve Mantarlı Kauçuk

Bu ürünler parke ve şap altında kullanılan zemin ses yalıtım malzemeleridir. Topuk sesi, vibrasyon, titreşim ve darbe önleyici özelliği vardır. Mantarlı kauçuk levha denilen ses yalıtım malzemeleri mantar meşesi ağacının kabuğundan elde edilir. Çeşitli aşamalardan geçerek parçalanır sıkıştırılır ve istenilen ebatlarda kullanıma hazır hale getirilir.

HERAKLİTE AHŞAP YÜNÜ

İzmir Heraklite Ahşap Yünü Ses Emici Panel Heraklite Ahşap Yünü ses yalıtımı amaçlı kullanıldığı gibi ısı yalıtımıda sağlayan bir üründür. Panel şeklinde kullanılan bu ürün ses emici özellikli bir üründür. Ses yalıtımında etkili bir üründür. Heraklite ahşap yünü istenilen renkte üretimi mevcuttur. İnşaat sektöründe sıklıkla kullanılan bu ürün dayanıklı bir üründür. Rutube ve neme dayanıklı bir üründür.

AKUSTİK VE KARO HALI

İzmir Titreşim Emici Akustik Karo Halı Akustik halılar kauçuk tabanlı akustik halılardır. Bu halılar zemine uygulanarak topuk sesini keser ve ortamın akustiğini oluşturur. Bu ürünler kir ve leke tutmaz. Dekoratif görünümlü bir halıdır. Titreşim ve darbeyi önler.

EPDM AĞIR SES BARİYERİ

İzmir Epdm Bariyerli Ses Yalıtım Süngeri Epdm Ağır Ses Bariyeri yüksek ses emme gücüne sahip ses yalıtım malzemesidir. Epdm ağır ses bariyerini sererek kullanabileceğiniz gibi süngerlerde tercih edebilirsiniz. 2 sünger arasına konulan ağır epdm ses bariyeri sayesinde yüksek performans alırsınız. Süngerlerle birlikte epdm bariyerininde gücü birleşince hem ortam akustiğini sağlarsınız hem de sesleri kesersiniz.

İzmir Ses Yalıtım Süngerleri | Akustik Süngerler

Akustik Ses Yalıtım Süngerleri

Ses yalıtım süngerleri ortamın akustiğini oluşturur ve ortamdaki seslerin etrafa aynı şekilde ve frekansta yayılmasını sağlar. Ses yalıtım sünger satışımız İzmir Şubemizde de mevcuttur. Ses Yalıtımı yapmadan önce akustik ortamlar oluşturulmak isteniyorsa mutlaka ses yalıtım süngerleri kullanmanız gerekmektedir. Ses yalıtım süngerleri akustik ve basotect olmak üzere 2'ye ayrılmaktadır. Akustik süngerler siyah renkliyken; basotect süngerler beyaz ve gri renk seçeneği vardır. Bu süngerler yanmaz özelliklidir; alev almaz. Ses yalıtım süngerleri orta ve düşük frekanslı sesleri kesebilir. Yüksek şiddetli sesler için bariyerli süngerleri tercih edebilirsiniz. Basotect süngerler antibakteriyel özellikli ürünlerdir. Ses yalıtım süngerleri nem küf tutmaz. 

Akustik Piramit Sünger

Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit süngerler piramit desenli olup ortam akustiğini sağlayan ses yalıtım süngerleridir. Poliüretan ana maddesinden üretilip yanmaz özelliklidir. Akustik ortamlarda kullanılan bu dekoratif akustik sünger ortamdaki yankı, çınlama ve uğultu gibi sesleri keser. Piramit süngerler ortamda dekoratif bir hava oluşturur.

Akustik Yumurta Sünger

Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger karton yumurta desenli olup ses emici süngerlerdir. Akustik yumurta süngerler siyah renkli üretilip ses emici özelliklidir. Akustik yumurta sünger poliüretan ana maddesinden üretilmiş olup, yanmaz özelliklidir. Ortam akustiğini sağlamakla beraber; yankı, uğultu, çınlama gibi sesleri keser. Akustik yumurta sünger şık ve dekoratif yapısı sayesinde ortamınıza dekoratif bir hava katar. Ses yalıtım süngerleri arasında sıklıkla tercih edilen bir üründür.

Akustik Labirent Sünger

Akustik Labirent Sünger

Akustik labirent sünger labirent görünümlü ses yalıtım süngeridir. Akustik süngerler yanmaz özelliklidir. Labirent sünger ortamdaki akustiği sağlar; yankı, uğultu ve çınlama gibi sorunları ortadan kaldırır. Dekoratif yapısıyla ortama farklı bir hava katar. Ses yalıtım süngerleri yüksek emiş gücüne sahip süngerlerdir. Ses yalıtımında önemli bir yeri vardır.

Akustik Special Sünger

Akustik Special Sünger

Akustik special sünger özel üretimli dekoratif süngerdir. Farklı tasarımı nedeniyle dekoratif anlamda zengin bir üründür. Akustik special sünger ortam akustiğin oluşturup; ortamdaki yankı, uğultu ve çınlama gibi sesleri keser. Uygun fiyatlı ses yalıtım süngeridir. Poliüretan maddesinden üretilip yanmaz özelliklidir, alev almaz.

Basotect Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger

Basotect yumurta sünger melamin köpüğünden elde edilen ses yalıtım süngerleridir. Yumurta desenli üretimdir. Basotect süngerler yanmaz özelliklidir. Antibakteriyel yapısı sayesinde okul ve hastanelerde sıklıkla tercih edilen ses yalıtım süngeridir. Ortam akustiğini oluşturup; ortamdaki yankı, eko, istenmeyen ses, çınlama gibi sesleri keser.

Basotect Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger

Basotect labirent sünger melamin köpüğünden elde edilen ses yalıtım süngerleridir. Labirent desenli üretimdir. Basotect süngerler yanmaz özelliklidir. Antibakteriyel yapısı sayesinde okul ve hastanelerde sıklıkla tercih edilen ses yalıtım süngeridir. Ortam akustiğini oluşturup; ortamdaki yankı, eko, istenmeyen ses, çınlama gibi sesleri keser.

Tekno Akustik Mimarlık Proje Tasarım İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. -

Adres : Şerifali Mahallesi, Alptekin Cad. No:12/1, 34775 Ümraniye/İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış ve Şube Sorumlusu : 0533 378 01 92 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Parke Altı Mantar

parke altı mantar

Granül mantardan elde edilen zemin ses yalıtım malzemesidir. Farklı kalınlık ve yoğunluklarda elde edilen mantar şilte titreşim emici bir üründür. Zeminde ses yalıtımının yanında ısı izolasyonunada katkı sağlar. Darbe kaynaklı gürültülerin zeminde geçiş kaybına uğramasını sağlar. Parke ve şap altında kullanılır.

Parke Altı Mantar Kullanım Alanları

Spor salonu, basketbol salonu, voleybol salonu, tenis kortu, atletizm pisti, spor salonu, inşaat sektörü vb.

Parke Altı Mantar Özellikleri

 • Kalınlıklar 4 mm - 6 mm
 • Yangın karakteristiği Sınıf : E
 • Sertlik 30 - 50 Shore
 • Yoğunluk 180 - 200 kg/m3
 • Çekme mukavemeti 3,12 kgf/cm2
 • Isı iletkenlik 0,044 W/mK
 • Özgül ağırlık 1,5 kg/m2
 • Kalıcı deformasyon %7
 • Isı direnç 0,0113 m2K/W

Parke Altı Mantar Kauçuk

 parke altı mantar kauçuk

Granül mantar ile kauçukların birleştirilme işleminden elde edilmektedir. Zemin ses yalıtım uygulamalarında, titreşim yada darbe kaynaklı oluşan gürültülerin geçiş kaybına uğramasını sağlar. Isı izolasyonuna katkı sağlar. İnşaat sektöründe sık kullanılan bir malzemedir. Farklı kalınlık ve yoğunluklarda elde edilebilir.

İşletmelerde gürültülü çalışan makinelerin altlarında vibrasyon emici malzeme olarak kullanılabilir. Titreşim emici özelliktedir. Darbe ve vibrasyon kaynaklı zeminde oluşan seslerin giderilmesi amacıyla uygulanır. Parke yada şap altında kullanılır.

Parke Altı Mantar Kauçuk Kullanım Alanları

Basketbol salonu, voleybol salonu, tenis kortu, spor salonu, atletizm pisti, inşaat sektörü vb.

Parke Altı Mantar Kauçuk Özellikleri

 • Kalınlıklar 4 mm - 6 mm
 • Yangın karakteristiği Sınıf : E
 • Sertlik 30 - 50 Shore
 • Yoğunluk 180 - 200 kg/m3
 • Çekme mukavemeti 3,12 kgf/cm2
 • Isı iletkenlik 0,044 W/mK
 • Özgül ağırlık 1,5 kg/m2
 • Kalıcı deformasyon %7
 • Isı direnç 0,0113 m2K/W

Şap Altı Kauçuk

şap altı kauçuk

Zemin ses yalıtım uygulamalarında kullanılır. Titreşim ve darbe kaynaklı oluşan gürültülerin kesilmesini sağlar. Esnek yapıya sahip olan dayanıklı bir malzemedir. Geniş yüzeyli endüstriyel ekipmanların ses yalıtımında kolayca uygulanabilir. Titreşim emici özellikte zemin ses yalıtım malzemesidir.

Şap veya parke altında kullanılabilmektedir. Farklı kalınlık ve yoğunluklarda elde edilebilir. İnşaat sektöründe zemin ses yalıtım uygulamalarında sık tercih edile bir üründür. Nemden etkilenmez ve küf tutmaz. Esnek bir yapıya sahiptir ve kolayca uygulanır. Doğru malzeme ve uygulama ile istenilen oranda ses yalıtımı sağlanabilir.

Şap Altı Kauçuk Kullanım Alanları

Spor salonu, voleybol salonu, basketbol salonu, kapalı yada açık spor salonları, atletizim pisti, tenis kortu, yürüyüş yolları, çok amaçlı spor salonları vb. zemin ses yalıtım uygulamalarında kullanılır.

Yeni Ürünlerimiz

 • Bondex Ses İzolasyon Süngeri

  Rebonded Bondex Süngerpan, atık sünger ve kumaş parçacıkalrının geri dönüşümünden üretilmektedirler. 120 ve 150 DNS yoğunluklarda üretimi gerçekleştirilen bondex süngerpan müşteri talebi doğrultusunda istenilen yoğunluk ve kalınlıklarda üretimi gerçekleştirilebilmektedir.

  Devamını oku...  
 • Akustik Yumurta Viyol Yanmaz Köpük

  Yüzeyi viyol yumurta profiline sahip akustik ses absorbe sağlayan yanmaz özellikte 1. sınıf ham maddeler ile üretimi yapılan akustik üründür. 90 kg/m3 yoğunluğa kadar üretimi sağlanabilmektedir.

  Devamını oku...  
 • Spesiyal Akustik Yanmaz Ürün

  Standart olarak 35-38 mm kalınlık olarak üretimi yapılabilen yüzeyi oval şeklinde olan yepyeni bir akustik sünger. Yine yanmazlık belgesi bulunan bu ürünün plakaları 100cm*100 şeklinde yapışkanlı veya yapışkansız olarak yapılabilmektedir.

  Devamını oku...

Tekno Akustik Mimarlık Proje Tasarım İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.