Müzik Odalarında Ses Yalıtımı
Adres: 15 Temmuz Mah. Koçman Cad. A BLOK No:54 Bağcılar/İstanbul - TÜRKİYE

Müzik Odalarında Ses Yalıtımı

Akustik çalışmalar yapılan müzik odalarında ses yalıtımı yapılması gereken ciddi çalışmalardan birisidir. Akustik düzeneleme sağlayan malzemelerin ortamda ayrıca dekor açısından da hoş bir görünüm kazandırması gerekmektedir.

Müzik odalarında içeriye gelen sesler ve ya dışarıya çıkan sesler ortamda rahatsızlık hissi uyandırabilir. Bunu önlemek adına duvar, tavan ve zeminlerde ses yalıtım malzemeleri ile etkili bir ses yalıtımı sağlayabilirsiniz. 

Akustik seslerin düzenlemesi ve yüksek ses problemlerinin kesilmesi açısından kayıt odaları, müzik odaları ve stüdyo gibi alanlarda ses yalıtım malzemeleri ve uygulamaları sağlanmaktadır.

Tekno Akustik Mimarlık Proje Tasarım İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.