Baffle Basotect Melamin Sünger
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Baffle Basotect Melamin Sünger

baffle basotect melamin sünger

Melamin köpükten üretilen baffle dekoratif bir üründür.  Mekanlarda akustik düzeni sağlamak için kullanılır. Yankı ve eko gibi ses sorunlarının oluşmasına engel olur. Bakteri üretmez, antibakteriyel bir yapıya sahiptir. Kimyasal madde kullanılmadan elde edilir. Yanmaz özellikte akustik bir süngerdir.

Baffle basotect melamin sünger gri ve beyaz renklerde üretilir. İsteğe bağlı olarak farklı renklerde de elde edilebilip mekanlarınıza uygun bir hale getirilir. Dekoratif amaçlıda kullanılır. Akustik ses düzeni sağlayarak ortamda sesleri kontrol eder. Yanmazlık sertifikalı ve kalite belgeli bir üründür. Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.

Baffle basotect melamin sünger tavan ve duvarlarda uygulanır. Yapıştırılarak yada özel aparatı sayesinde tavana asılarak uygulanabilir. Hafif bir yapısı vardır. Uygulandığı mekanda şık bir görünüm oluşturur. Akustik sünger çeşitlerinden biri olan baffle basotect melamin ateşle temasında erimez ve damlacık oluşturmaz.

Baffle Basotect Melamin Sünger Kullanım Alanları

Çağrı merkezleri, işletmeler, cafe, ofis, toplantı salonu, konferans salonu, derslik, müzik odası, kapalı havuz, yemekhane, spor salonu, fuar alanları gibi vb.

Baffle Basotect Melamin Sünger

  • Antibakteriyel özellikte bir süngerdir.
  • Akustik süngerler sınıfına girer.
  • Yanmaz özellikte bir süngerdir.
  • Ateşle temasında erimez ve damlacık oluşturmaz.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • ISO kalite belgelidir.
  • Yanmazlık standartlarına göre üretilir.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.