Beyaz Basotect Melamin Sünger
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Beyaz Basotect Melamin Sünger

beyaz basotect melamin sünger

Melamin adı verilen köpükten beyaz renkte imal edilir. Yüksek ses yutumu sağlayan basotect melamin bakteri üretmez, antibakteriyeldir. Yapısında kimyasal madde bulunmayan beyaz basotect melamin ses emilimi sağlar ve akustik çözümleme sunar. Ses yalıtımında kullanılabilecek yüksek performanslı bir süngerdir.

Yüzey formları düz yada desenli olarak üretilir. Desenli modelleri beyaz rentke labirent, piramit, spesiyal ve yumurta formlarında elde edilir. Kalite standartlarına uygun üretilir. Kalite ve yanmazlık belgeleri mevcuttur. Hafif ve esnek bir yapıya sahiptir. Beyaz basotect melamin dekoratif bir üründür.

Akustik çözümlemede yüksek performans gösterir. Üst düzey kaliteye sahip ses yalıtım süngeridir. Mekanlarda eko gibi ses problemlerinin önüne geçererk engel olur. Yüksek ses yutum katsayısı sayesinde istenilen düzeyde ses yalıtmı sağlar. Epdm ağır kurşun ses bariyeri ile birlikte kullanılarak şiddet seviyesi yüksek olan gürültüleri dahi izole edebilir.

Beyaz renkteki basotect melamin bakteri üretmediği için okul ve hastane gibi hassas mekanlarda sık tercih edilen bir üründür. Uygulaması yapıştırma usulü ile gerçekleştirilir. Bu uygulama için özel yapıştırıcısı bulunur. Solid bazlı yapıştırcının bir rulo yardımıyla süngerin uygulanacağı bölgeye sürülmesi ile basotect melamin yapıştırılmaktadır.

Beyaz Basotect Melamin Sünger Kullanım Alanları

Hastane, odyo kabini, okul, reji odası, atış poligonu, ses kayıt odası, müzik odası, prova odası, bateri odası, piyano odası, enstrüman - çalgı odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, disco - bar, jeneratör kabini, kompresör odası, makine dairesi, kazan dairesi, soğutma grubu, hidrofor odası, konser salonu, düğün salonu, tekne motor kabini, endüstriyel alanlar, mekanik tesisat uygulamalarında, akustik düzenleme ve ses yalıtımı istenen yerderlerde kullanılır.

Beyaz Basotect Melamin Sünger Özellikleri

  • Antibakteriyel bir süngerdir.
  • Akustik süngerler sınıfına girmektedir.
  • Yanmaz özellikte bir süngerdir.
  • Ateşle temasında erimez ve damlacık oluşturmaz.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir.
  • ISO kalite belgesi mevcuttur.
  • Yanmazlık standartlarına göre üretilmiştir.
  • Ses yutum katsayısı yüksektir.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.