Bondex Ses Kesici İzolasyon Süngeri
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Bondex Ses İzolasyon Süngeri

Rebonded Bondex Süngerpan, atık sünger ve kumaş parçacıkalrının geri dönüşümünden üretilmektedirler. 120 ve 150 DNS yoğunluklarda üretimi gerçekleştirilen bondex süngerpan müşteri talebi doğrultusunda istenilen yoğunluk ve kalınlıklarda üretimi gerçekleştirilebilmektedir.

Bondex Süngerpanlar muhteşem bir titreşim ve darbe önleyici yalıtım ürünüdür. İnşaat uygulamalarında duvarlar arasına konularak ses geçirmeme ve sönümleme malzemesi olarak kullanılabilmektedirler. Uygulandığı alanlarda %80 %90 ses yalıtım performansı sağlayan bondex süngerpanlar bariyerli modelleri de mevcuttur. Yoğun ses kesintisi sağlanması açısından bu bariyerli modelleri tavsiye edilmektedir.  Genellikle parke ve şap altlarında, alçıpan aralarında yoğun olarak kullanılabilmektedirler.

Bondex Süngerpan genel olarak, Makine Dairesi, Asansör Dairesi, Kazan Dairesi, Kompresör Odası, Tekne Motor Kabini, Jeneratör Odası, Hidrofor Odası Ses İzolasyon uygulamalarında yüksek performanslı yalıtım sağlamaktadırlar.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.