Jeneratörlerde Ses İzolasyonu
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Jeneratörlerde Ses İzolasyonu

Jeneratör Odalarında meydana gelen titreşimli cisimlerin oluşturduğu yoğun ses problemleri için ses yalıtım uygulamaları yapılması gerekmektedir. Jeneratör odası ve kabinlerdeki ses izolasyonları yapımında kullanılan malzemelerin tamamen yanmaz ürün olması gerekmektedir. 

Titreşimli sesler için kauçuk parke veya şap altı uygulamalarında kullanılan malzemeler zemine serilerek ses izolasyonu sağlanmaktadır. Bu gibi alanlarda duvarlar için bariyerli akustik süngerler veya bondex süngerpan kullanılabilmektedir. Güçlü ses kesintisi sağlansın isteniyorsa epdm bariyerli süngerler kullanılır. Epdm Bariyer güçlü ses kesici bir malzeme olduğundan akustik süngerle lamine edilerek sıklıkla bir çok uygulamalarda kullanılabilmektedir.

Alışveriş merkezleri, oteller gibi açık alanlarda chiller, jeneratör gibi makine ekipmanları için gürültü kontrol ses izolasyon uygulama hizmeti ve malzemeleri sunmaktayız.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.