Ses İzolasyon Süngerleri Nasıl Yapıştırılır ve Uygulanır
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Ses İzolasyon Süngerleri Nasıl Yapıştırılır ve Uygulanır

article 2

Ses izolasyon süngerleri yapıştırma işlemi ile uygulanmaktadır. Bu yapıştırma işleminde, özel yapıştırıcısı olan solid ile uygulanmaktadır. Kullanılacak malzeme belirlendikten sonra uygulama yapılacak mekanda yapıştırma işlemi ile süngerler duvar ve tavana kaplanmaktadır.

Kullanılacak malzeme esnek ve hafif ise basit bir şekilde fazla uğraştırmadan yapışmaktadır. Bir rulo yardımı ile solid yapıştırıcı uygulanacak bölgeye sürüldükten sonra kullanılacak malzemenin yapıştırılmasıyla işlem tamamlanacaktır. Bu işlem dikkatli bir şekilde yapıldığında ortaya sorun çıkmayacaktır.

Gayet basit bir şekilde uygulama işlemi yapılabilmektedir. Bazı süngerler uygulamanın daha da kolay bir hal alabilmesi için kendiliğinden yapışkanlı olarak üretilmektedir. Dilerseniz süngerleri kendiniz yapıştırabilir yada uygulama ekibimize bu işlemi yaptırabilirsiniz.Ses izolasyon süngerlerinin uygulaması solid adı verilen madde ile sağlanmaktadır. Uygulamanın işleminin sağlam olabilmesi amacıyla ses izolasyon süngerlerinin özel yapıştırıcısı olan solid ile yapıştırılması tavsiye edilmektedir. Başka maddeler kullanıldığında ortaya sorunlar çıkabilmektedir.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.