Spesiyal Akustik Yanmaz Sünger
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Spesiyal Akustik Yanmaz Ürün

Standart olarak 35-38 mm kalınlık olarak üretimi yapılabilen yüzeyi oval şeklinde olan yepyeni bir akustik sünger. Yine yanmazlık belgesi bulunan bu ürünün plakaları 100cm*100 şeklinde yapışkanlı veya yapışkansız olarak yapılabilmektedir.

Açık gözenekli yapısıyla yüksek ses yutum değerlerine sahip süngerler birinci sınıf ürünlerden üretilmektedirler. Yanmazlık özellikteki ISO sertifika ve belgelerine sahip süngerler yüksek hava şartlarında dahi yıpranma ve aşınma gibi problemle karşılaşmazlar.

İstenilen yoğunluk ve kalınlıklarda üretimi sağlanılan bu akustik süngerler bir çok alanda kolaylıkla uygulanabilmektedirler. Yüksek ses temposu kesmek isteniyorsa akustik labirent süngerlerin bariyerli modelleri tavsiye edilmektedir. Epdm kauçuk ses bariyeri ile lamine edilen akustik süngerler etkili performans sağlamaktadırlar.

 

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.