Akustik Sünger Nasıl Yapıştırılır?
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Akustik Sünger Nasıl Yapıştırılır?

Ses İzolasyon uygulamalarında kullanılan malzemeler doğru seçilmelidir. Yapılan keşif doğrultusunda doğru malzeme seçilir ve alanın ölçülerine göre temin edilir. Ekibimiz tarafından yapılan uygulamalar doğru malzeme ve çalışma doğrultusunda etkili bir performans elde edilebilmektedir. 

Kullanılacak malzeme belirlendikten sonra uygulama yapılacak mekanda yapıştırma işlemi kolaylıkla gerçekleştirilmektedir. Bu yapıştırma işlevi oldukça basittir. Özel yapışıtırıcısı olan akustik süngerler solid ile uygulanmaktadır. Uygulamalar genellikle duvar ve tavanda kaplanmaktadır. Rulo yardımıyla sürülen yapıştırıcı öncelikle süngerin yapıştırılacağı alana sürülmelidir. Daha sonrasında uygun ebatlarda kesilen sünger duvara yerleştirilmelidir.

Dikkatli bir şekilde yapılan işlem sonucu bir sıkıntı yaşanmaz. Kullanılacak malzeme esnek ve hafif bir yapıya sahip olduğundan çok zor bir işlem olmayacaktır. Bu işlemin daha basit olması açısından kendinden yapışkanlı süngerlerde üretilmektedir. Uygulama ekibimize yaptıracağınız bu çalışmayı dilerseniz kendiniz de yapabilirsiniz.

 

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.