Tekno Touch Akustik Sünger
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Tekno Touch Akustik Sünger

tekno touch akustik sünger

Tekno touch, akustik süngerlerin yüzeylerine kadife kaplanarak oluşturulmaktadır. Yüzeyindeki kadife istenilen renklerde elde edilmektedir. Yankı yalıtımı ve akustik düzeni sağlamak için tavan ve duvarlarda kullanılır. Eko gibi ses problemlerinin oluşmasına engel olur. Ses karmaşasını engeler.

Yüzeyi düz yada desenli olarak üretilir. Desenli formları yumurta, piramit, spesiyal ve labirenttir. Ayrıca özel olarak istenilen doğrultuda tasarım yapılabilmektedir. İstenilen renklerde elde edilebilir. Mekanlara şık bir görünüm ve dekoratiflik kazandıran süngerdir. Akustik yalıtım performansı yüksektir.

Tekno touch akustik sünger 50 dansite yoğunlukta 50 x 50 cm boyutlarında standart olarak üretilir. İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde de elde edilebilir. Akustik mekanlarda seslerin kontrol altına alınmasını sağlar. Eko, yankı, uğultu gibi ses sorunlarını ortadan kaldırır ve seslerin daha kaliteli anlaşılmasını sağlar.

Tekno touch süngerde, diğer akustik süngerler gibi yapıştırılarak tavan yada duvarlarda kullanılır. Uygulama işleminde özel solid bazlı yapıştırıcısı kullanılır. Yapıştırıcı bir rulo yardımıyla süngerin uygulanacağı alana sürülür. Daha sonra sünger yapıştırılır. Uygulamada kolaylık sağlanması için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir.

Tekno Touch Kullanım Alanları

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, prova odası, piyano odası, bateri odası, konser salonu, reji odası, radyo stüdyosu, televizyon stüdyosu, enstrüman - çalgı odası, ofis, çağrı merkezler, cafe vb.

Tekno Touch Özellikleri

  • Yoğunluk 26 dansite kg/m3
  • Boyutları 50 x 50 cm
  • Kalınlıkları 20 mm - 30 mm - 40 mm
  • İstenilen renklerde üretilebilir.
  • Düz yada desenli olarak üretilir.
  • Kendiliğinden yapışkanlı olarak üretilebilir.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.