Hakkımızda
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Hakkımızda

Tekno Sünger olarak Ses Yalıtım Malzeme Satışı ve uygulama hizmeti vermekte olan firmamız 2004 yılında faal olarak  "Sadece Ses" ve izolasyon uygulama, ürün satışı ve temini sağlamaktadır. Ürünlerimiz tamamen sertifikalı ve TSE belgeli ürünlerdir.

Genel ürün üretim sektörü endüstriyel inşaat akustiği, makine ve genel günlük ses, yankı düzenleme ürünleri misalinde sinema,konferans,toplantı odası,stüdyo,otel duvarları, atış poligonları, ağır silah sanayi ve otomotiv sektöründe bir çok uygulama ve ürün satışı firmamız tarafından müşterilerimize doğru anlatım doğru analiz ile bünyemizde bulunan teknik ve ses mühendisi çalışanlarımız müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktayız.

 

Mühendislik ve Test Hizmetleri

Tekno Sünger olarak müşteri isteklerine uygun, sorunsuz, zamanında ve sürekli ürün üretme gayreti içerisindeyiz. Üretimin vazgeçilmez unsuru olan kaliteli ürün üretimini sürekli kılmak amacıyla kurulmuş olan laboratuvarımızda gereksinim dahilindeki tüm testleri yapabilmekteyiz.Üretim sürecinin başlaması ile sevk aşamasına kadar geçen tüm operasyonlarda ürün giriş kontrol, proses kontrol, ara kontrol, final kontrol amaçlı olarak gerekli tüm testleri yapabilmekteyiz.

GENEL UYGULAMALARIMIZ

Akustik Yalıtım, Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme, Ses Yankısı Düzenleme, Ses İzolasyonu, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Akustik Tasarım, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan Alanların Genel Yapımını Anahtar Teslim Çözüm Ortaklarımız ile ve Profesyonel Kadromuz ile uygulamalar Sunuyoruz.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.