Ses İzolasyon Malzemeleri
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Ses İzolasyon Malzemeleri

ses izolasyon malzemeleri

Ses izolasyon malzemeleri; tavan, zemin ve duvar ses yalıtım uygulamaları için özel olarak üretilmiş olan ses kesici özellikteki malzemelerdir. Farklı şekillerde, kalınlıklarda, yoğunluklarda ve ebatlardaki bu malzemeler kalite standartlarına göre imal edilmiş olan ses izolasyon malzemeleridir. Ses izolasyonunda en üst seviyede performans sağlayabilecek malzemelerdir.

Yaşam alanlarının ortak bir halde olması ve bu durumun gün geçtikçe artması gürültü problemlerinide beraberinde getirmektedir. Ortak yaşam alanlarında bu gürültü sorunlarının engellenmesi mümkündür. Ses geçişlerinin önüne geçilebilmesi için ses izolasyon malzemeleri kullanılmaktadır. Doğru malzeme seçimi ile bu problemler ortadan kaldırılabilmektedir.

Duvar ve tavan ses izolasyon uygulamasında rebonded bondex süngerpan, bariyerli sünger, ahşapyünü levha gibi malzemeler kullanılmaktadır. Duvarlar arası ses geçişleri bu malzemeler sayesinde istenilen seviyede kesilebilmektedir.

Zemin ses izolasyon uygulamasında kauçuk levha, mantar şilte, kauçuk tabanlı akustik halı, rebonded bondex süngerpan, kauçuklu mantar gibi malzemeler kullanılmaktadır. Alt kata titreşim yada darbe kaynaklı seslerin engellenmesi sağlanmaktadır.

Ses izolasyon malzemeleri solid yapıştırıcı ile uygulanmaktadır. Bu malzemeler ses geçişlerinin engellenmesinde mükemmel bir performans sergilemektedir. Ses izolasyon malzemeleri birinci sınıf kalitede üretilmektedir ve bütün sertifikaları mevcuttur.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.