Bass Trap Akustik Sünger
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Bass Trap Akustik Sünger

bass trap akustik sünger

 Bass trap, akustik mekanlarda iki duvar yada tavan ile duvar birleşimindeki bölgelere uygulanan akustik özellikte bir süngerdir. Bass frekanslarının kontrol altına alınmasını sağlar ve bu sayede bass seslerini keser ve düzenler. Düşük yoğunlukta olan fakat yüksek performans sağlayan bir malzemedir. Yanmazlık özelliği bass trap akustik süngerde de bulunmaktadır.

Yoğunluk 26 dansite, ebatları 30 x 30 x 60 cm dir. Üretim rengi gridir. Poliüretan köpükten imal edilmektedir. Diğer akustik süngerler ile birlikte çok sık bir şekilde kullanılmaktadır. Düşük frekanslarda etkili bir performansa sahiptir ve piyasadaki en iyi çözümler arasında gösterilmektedir.Açık gözenekli olması nedeniyle ortam akustiği de düzenlemektedir.

Hafif ve esnek olarak üretilmektedir. Böylece kolayca yapıştırılmaktadır. Solid adı verilen madde ile uygulama işlemi yapılmaktadır. MÜkemmel bir performans sergileyerek ses sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Eko, yankı ve uğultu gibi ses problemlerini engellemektedir. Çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Akustik performansı üst düzeydir.

BASS TRAP AKUSTİK SÜNGER KULLANIM ALANLARI

Reji odası, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, prova odası, bateri odası, piyano odası, enstrüman - çalgı odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, disco - bar, konser salonu, sinema salonu, ev sinema odası gibi mekanlarda kullanılabilmektedir.

BASS TRAP AKUSTİK SÜNGER ÖZELLİKLERİ

  • Akustik süngerler sınıfına girmektedir.
  • Yanmaz bir süngerdir.
  • Alevle temas ederse erimez ve damlacık oluşturmaz.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • Bass frekanslarını kontrol altına almaktadır.
  • Akustik performansı mükemmeldir.
  • Yoğunluk 26 dansite dir.
  • Boyutları 30 x 30 x 60 cm dir.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.