Silindir Basotect Melamin Sünger
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Silindir Basotect Melamin Sünger

silindir basotect melamin sünger

Adındanda anlaşıldığı gibi şekli silindir gibidir. Diğer basotect süngerler gibi melamin köpükten üretilir. Antibakteriyel özelliği silindir basotect melamin süngerde de bulunmaktadır. Bakteri üretmez. Ses emilimi sağlayarak mekanlarda akustiği kontrol altına alır. üretiminde herhangi bir kimyasal madde kullanılmaz.

Mekanlarda eko, yankı gibi ses problemlerinin engellenmesi amacıyla tavanlarda kullanılmaktadır. Ses karmaşasına engel olur. Yanmaz özellikteki silindir basotect melamin sünger kalite standartlarında üretilir. Kalite belgesi mevcuttur. Üretim rengi gri ve beyazdır. İsteğe göre farklı renklerde de elde edilebilir.

Silindir basotect melamin sünger tavanlarda kullanıla akustik bir üründür. Uygulaması tavana asılarak yapılır. Bu uygulama için özel aparatı bulunur ve aparatı ile birlikte tavana asılır. Nemden etkilenmez, küf tutmaz ve bakteri üretmez. Akustik süngerler sınıfına girer. Dekoratif bir üründür.

Silindir Basotect Melamin Sünger Kullanım Alanları

Çağrı merkezleri, açık ofisler, kapalı havuz, alışveriş merkezleri, otel, televizyon stüdyosu vb.

Silindir Basotect Melamin Sünger Özellikleri

  • Antibakteriyel özellikte bir süngerdir.
  • Akustik süngerler sınıfına girer.
  • Yanmaz özellikte bir süngerdir.
  • Ateşle temasında erimez ve damlacık oluşturmaz.
  • Nemden ve küften etkilenmez.
  • ISO kalite belgelidir.
  • Yanmazlık standartlarına göre üretilir.
  • Ses yutumu sağlar

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.