İzmir Ses Yalıtım Süngerleri
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

İzmir Ses Yalıtım Süngerleri | Akustik Süngerler

Akustik Ses Yalıtım Süngerleri

Ses yalıtım süngerleri ortamın akustiğini oluşturur ve ortamdaki seslerin etrafa aynı şekilde ve frekansta yayılmasını sağlar. Ses yalıtım sünger satışımız İzmir Şubemizde de mevcuttur. Ses Yalıtımı yapmadan önce akustik ortamlar oluşturulmak isteniyorsa mutlaka ses yalıtım süngerleri kullanmanız gerekmektedir. Ses yalıtım süngerleri akustik ve basotect olmak üzere 2'ye ayrılmaktadır. Akustik süngerler siyah renkliyken; basotect süngerler beyaz ve gri renk seçeneği vardır. Bu süngerler yanmaz özelliklidir; alev almaz. Ses yalıtım süngerleri orta ve düşük frekanslı sesleri kesebilir. Yüksek şiddetli sesler için bariyerli süngerleri tercih edebilirsiniz. Basotect süngerler antibakteriyel özellikli ürünlerdir. Ses yalıtım süngerleri nem küf tutmaz. 

Akustik Piramit Sünger

Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit süngerler piramit desenli olup ortam akustiğini sağlayan ses yalıtım süngerleridir. Poliüretan ana maddesinden üretilip yanmaz özelliklidir. Akustik ortamlarda kullanılan bu dekoratif akustik sünger ortamdaki yankı, çınlama ve uğultu gibi sesleri keser. Piramit süngerler ortamda dekoratif bir hava oluşturur.

Akustik Yumurta Sünger

Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger karton yumurta desenli olup ses emici süngerlerdir. Akustik yumurta süngerler siyah renkli üretilip ses emici özelliklidir. Akustik yumurta sünger poliüretan ana maddesinden üretilmiş olup, yanmaz özelliklidir. Ortam akustiğini sağlamakla beraber; yankı, uğultu, çınlama gibi sesleri keser. Akustik yumurta sünger şık ve dekoratif yapısı sayesinde ortamınıza dekoratif bir hava katar. Ses yalıtım süngerleri arasında sıklıkla tercih edilen bir üründür.

Akustik Labirent Sünger

Akustik Labirent Sünger

Akustik labirent sünger labirent görünümlü ses yalıtım süngeridir. Akustik süngerler yanmaz özelliklidir. Labirent sünger ortamdaki akustiği sağlar; yankı, uğultu ve çınlama gibi sorunları ortadan kaldırır. Dekoratif yapısıyla ortama farklı bir hava katar. Ses yalıtım süngerleri yüksek emiş gücüne sahip süngerlerdir. Ses yalıtımında önemli bir yeri vardır.

Akustik Special Sünger

Akustik Special Sünger

Akustik special sünger özel üretimli dekoratif süngerdir. Farklı tasarımı nedeniyle dekoratif anlamda zengin bir üründür. Akustik special sünger ortam akustiğin oluşturup; ortamdaki yankı, uğultu ve çınlama gibi sesleri keser. Uygun fiyatlı ses yalıtım süngeridir. Poliüretan maddesinden üretilip yanmaz özelliklidir, alev almaz.

Basotect Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger

Basotect yumurta sünger melamin köpüğünden elde edilen ses yalıtım süngerleridir. Yumurta desenli üretimdir. Basotect süngerler yanmaz özelliklidir. Antibakteriyel yapısı sayesinde okul ve hastanelerde sıklıkla tercih edilen ses yalıtım süngeridir. Ortam akustiğini oluşturup; ortamdaki yankı, eko, istenmeyen ses, çınlama gibi sesleri keser.

Basotect Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger

Basotect labirent sünger melamin köpüğünden elde edilen ses yalıtım süngerleridir. Labirent desenli üretimdir. Basotect süngerler yanmaz özelliklidir. Antibakteriyel yapısı sayesinde okul ve hastanelerde sıklıkla tercih edilen ses yalıtım süngeridir. Ortam akustiğini oluşturup; ortamdaki yankı, eko, istenmeyen ses, çınlama gibi sesleri keser.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.