Şap Altı Kauçuk
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Şap Altı Kauçuk

şap altı kauçuk

Zemin ses yalıtım uygulamalarında kullanılır. Titreşim ve darbe kaynaklı oluşan gürültülerin kesilmesini sağlar. Esnek yapıya sahip olan dayanıklı bir malzemedir. Geniş yüzeyli endüstriyel ekipmanların ses yalıtımında kolayca uygulanabilir. Titreşim emici özellikte zemin ses yalıtım malzemesidir.

Şap veya parke altında kullanılabilmektedir. Farklı kalınlık ve yoğunluklarda elde edilebilir. İnşaat sektöründe zemin ses yalıtım uygulamalarında sık tercih edile bir üründür. Nemden etkilenmez ve küf tutmaz. Esnek bir yapıya sahiptir ve kolayca uygulanır. Doğru malzeme ve uygulama ile istenilen oranda ses yalıtımı sağlanabilir.

Şap Altı Kauçuk Kullanım Alanları

Spor salonu, voleybol salonu, basketbol salonu, kapalı yada açık spor salonları, atletizim pisti, tenis kortu, yürüyüş yolları, çok amaçlı spor salonları vb. zemin ses yalıtım uygulamalarında kullanılır.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.