Gri Basotect Melamin Sünger
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Gri Basotect Melamin Sünger

gri basotect melamin sünger

Melamin köpükten gri renkte imal edilen basotect melamin bakteri üretmeyen, antibakteriyel, akustik özellikte bir süngerdir. Gri basotect melamin süngerin yapısında kimyasal madde bulunmaz. Ses emilimi sağlayarak, sesleri istenilen seviyelere getirir. Ses yutum katsayısı yüksek olan bu ürün ses yalıtım ve akustik düzenleme uygulamalarında sıkça kullanılır.

Gri renkte elde edilen basotect melamin sünger farklı formlarda üretilebilir. Yüzeyi düz yada desenli olarak elde edilir. Desenleri yumurta, spesiyal, labirent ve piramit formlarında imal edilir. Yanmazlık ve kalite standartlarına uygun bir şekilde üretimi yapılır. Hafif ve esnek bir yapıya sahiptir.

Akustik mekanlarda seslerin en üst düzey kaliteye sahip olmasını sağlar. Yankılanma gibi ses problemlerini giderir. Ses yutum katsayısı yüksek olan basotect melamin, yüksek seviyede ses yalıtımı sağlar. Şiddetli gürültülerin kontrol altına alınıp izole edilebilmesi için bariyerli modeli kullanılır.

Bakteri üretmeyen basotect melamin okul, hastane gibi hassas mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Uygulama şekli yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu yapıştırıcı özel solid bazlı bir maddedir. Bir rulo yardımıyla yapıştırıcı uygulanacak bölgeye sürüldükten sonra basotect melamin yapıştırılır.

Gri Basotect Melamin Sünger Kullanım Alanları

Hastane, odyo kabini, okul, reji odası, atış poligonu, ses kayıt odası, müzik odası, prova odası, bateri odası, piyano odası, enstrüman - çalgı odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, disco - bar, jeneratör kabini, kompresör odası, makine dairesi, kazan dairesi, soğutma grubu, hidrofor odası, konser salonu, düğün salonu, tekne motor kabini, endüstriyel alanlar, mekanik tesisat uygulamalarında, akustik düzenleme ve ses yalıtımı istenen yerderlerde kullanılır.

Gri Basotect Melamin Sünger Özellikleri

  • Antibakteriyel bir süngerdir.
  • Akustik süngerler sınıfına girmektedir.
  • Yanmaz özellikte bir süngerdir.
  • Ateşle temasında erimez ve damlacık oluşturmaz.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir.
  • ISO kalite belgesi mevcuttur.
  • Yanmazlık standartlarına göre üretilmiştir.
  • Ses yutum katsayısı yüksektir.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.