Kazan Dairesinde Gürültü Engelleme
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Kazan Dairesinde Gürültü Engelleme

Kazan daireleri, makine daireleri gibi ortamlarda ses yoğunluğu fazlasıyla problem yaratan alanlardandır. Komşuların ve ya apartman sakinlerinin rahatsız olmaması açısından gerekli ses izolasyon uygulamasının tamamlanması gerekmektedir.

Mekanda meydana gelen ses problemi için cihazların konacağı yerin seçilmesi , duvarların kalın ve dolu malzeme kullanılması, akustik düzenleme yapılması gibi önlemler alınması gerekmektedir.

Bu gibi yüksek ses temposunun olduğu alanlarda bondex süngerpan ve ya bariyerli akustik süngerler kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak malzeme alana göre doğru seçilmeli ve doğru uygulanmalıdır. Yoğunluğu ve kalınlığı yüksek olan malzemeler ile yapılan uygulamalar yüksek performans sağlayabilmektedir.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.