Üst Komşu Kattan Gelen Seslerin İzolasyonu
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Üst Kattan Gelen Seslerin İzolasyonu

En çok dikkat edilmesi gereken ses yalıtım uygulamalarından biride katlar arası ses yalıtım uygulamalarıdır. Günümüzde en büyük sorunlardan bir tanesi olan gürültü kirliliği insanları evlerde de rahatsız edebilmektedir. Bu nedenle yaşam alanlarının korunabilmesi ve gürültünün azaltılması için yalıtım uygulamalarının  doğru yapılması gerekmektedir.

Katlar arası ses yalıtımı, ortam sesleri ve darbe seslerinin iki kat arasındaki geçişi önleyerek alandaki topuk ve titreşim seslerini kesmeyi hedeflemektedir. Bu tip uygulamalarda kullanılan malzemeler ile aynı anda hem darbe hem de ortam sesi yalıtımı yapması amaçlanmaktadır.

Zeminlerde yapılacak ses izolasyonu uygulamasında dikkat edilmesi gereken husus kullanılacak malzemenin yoğunluk ve kalınlığının doğru seçilmesidir. Esnek malzemelerin darbe emme yeteneği daha yüksektir.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.