Özel Tasarım Basotect Melamin Sünger
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Özel Tasarım Basotect Melamin Sünger

özel tasarım basotect melamin sünger

Melamin köpükten istenilen şekillerde üretilen özel tasarım süngerlerdir. Bakteri üretmez, antibakteriyel özellikte elde edilir. Akustik düzeni sağlamak ve yankılanma gibi ses problemlerini gidermek amaçlı kullanılmaktadır. Yapısında kimyasal madde bulunmaz. Tavan ve duvarlarda kullanılan akustik bir süngerdir.

Özel tasarım basotect melamin süngerler gri ve beyaz renklerde üretilir. İsteğe bağlı olarak farklı renklerde de elde edilebilir. Yıldız, üçgen, daire gibi şekiller üretilen dekoratif bir üründür. Yankı yalıtımını ve akustik düzeni kontrol altına almak için kullanılır. Kalite standartlarına uygun yanmaz özellikte akustik bir süngerdir.

Özel tasarım basotect melamin sünger yapıştırılarak yada özel askı aparatıyla uygulanır. Yapıştırma işlemi için solid bazlı özel bir yapıştırıcı kullanılır. Asılarak kullanıldığında ise özel askı aparatıyla tavanda kullanılır. Hafif bir malzemedir. Küf tutmaz, nemden etkilenmez ve yanmaz bir yapıya sahiptir.

Özel Tasarım Basotect Melamin Sünger Kullanım Alanları

Toplantı salonu, konferans salonu, cafe, çağrı merkezleri, otel, televizyon stüdyosu vb.

Özel Tasarım Basotect Melamin Sünger Özellikleri

  • Antibakteriyel özellikte bir süngerdir.
  • Akustik süngerler sınıfına girer.
  • Yanmaz özellikte bir süngerdir.
  • Ateşle temasında erimez ve damlacık oluşturmaz.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • ISO kalite belgelidir.
  • Yanmazlık standartlarına uygun üretilir.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.