Ses İzolasyon Süngerleri
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Ses İzolasyon Süngerleri

ses izolasyon süngerleri

 Ses izolasyon süngerleri farklı kalınlıklarda, yoğunluklarda, şekillerde ve özelliklerde üretilen malzemelerdir. Bu malzemeler yanmazlık ve kalite standartlarına göre imal edilmektedir. Düz yada desenli ve akustik özelliklerde ses izolasyon süngerleridir. Alternetif seçenekleri ile ses izolasyonunda farklı sonuçlar alınmaktadır.

Akustik özellikteki ses izolasyon malzemelerinin kullanım amacı mekanlardaki ses sorunlarının ortadan kaldırılması ve ses geçişlerinin en aza indirilmesidir. Mekanlardaki seslerin şiddetlerine göre farklı özelliklerdeki ürünler kullanılmaktadır. Çok şiddetli gürültüler için bariyerli ses izolasyon süngerleri tercih edilmektedir.

Akustik özellikteki ürünler çok güçlü gürültüleri tek başlarına izole edemezler. Gürültünün önlenmesi açısından ses kesici malzemeler kullanılması önemlidir. İyi bir ses izolasyonu sağlanabilmesi için doğru malzeme seçilmesi gerekmektedir. Ses geçişlerinin önüne geçebilmek için uygulamanında dikkatli bir şekilde yapılması gerekir.

Uygulama işlemi özel yapıştırıcısı olan solid maddesi ile sağlanmaktadır. Ses izolasyon süngerlerinin performansları açısından da yapıştırma işlemi önemlidir. İyi bir yapıştırma işlemi için arka yüzeylerinin temiz ve düz olması gerekmektedir. Dikkatli bir şekilde uygulama işlemi gerçekleştirilmelidir.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.