Yüzer Tavan Basotect Melamin
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Yüzer Tavan Basotect Melamin Panel

yüzer tavan basotect melamin

Mekanlarda akustik düzeni sağlayabilmek için tavanlarda kullanılan melamin köpüktür. Yankılanma, eko gibi ses problemlerinin çözümlenmesi amacıyla uygulanmaktadır. Bakteri üretmez, antibakteriyel bir yapıya sahiptir. Üretilirken herhangi bir kimyasal madde kullanılmaz ve yanmazlık özelliğine sahiptir.

Yüzer tavan basotect melamin genel olarak gri ve beyaz renklerde üretilir. İsteğe bağlı olarak farklı renklerde elde edilebilir. Akustik yalıtım yapılması gereken mekanlarda tavana uygulanır. Yanmazlık standartlarına uygundur. Nemden etkilenmez ve küf tutmaz. Her ortama uygundur ve dekoratif bir üründür.

Yüzer tavan basotect melamin sünger, tavana asılarak uygulanmaktadır. Özel askı aparatıyla beraber tavana asılır. Farklı boyutlarda ve yoğunluklarda elde edilebilir. Uygulandığı mekana şık bir görünüm kazandırır. Ateşle temas ederse yanmaz, erimez ve damlacık oluşturmaz. Antibakteriyel özellikte akustik bir paneldir.

Yüzer Tavan Basotect Melamin Panel Kullanım Alanları

Çağrı merkezleri, açık ofisler, kapalı havuz, toplantı salonu, konferans salonu vb.

Yüzer Tavan Basotect Melamin Panel Özellikleri

  • Antibakteriyel özelliktedir.
  • Akustik süngerler sınıfına girer.
  • Yanmaz özelliktedir.
  • Ateşle temasında erimez ve damlacık oluşturmaz.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • ISO kalite belgelidir.
  • Yanmazlık standartlarına uygun üretilir.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.