Küp Basotect Melamin Sünger
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Küp Basotect Melamin Sünger

küp basotect melamin sünger

Melamin köpükten üretilen küp şeklinde akustik bir süngerdir. Bakteri üretmez, anitibakteriyel bir yapıya sahiptir. Yapısında kimyasal madde içermez. Ses emiciliği sayesinde akustik düzeni sağlar. Yankı ve eko gibi ses problemlerinin oluşmasına engel olarak sesleri daha kaliteli bir hale getirir. Yanmazlık özelliğine sahiptir.

Düşük frekanslar için idealdir. İki duvarın birleştiği yerde kullanılır. Tavan ve duvarlara uygulanabilir. Melamin basotect bass küpü süngeridir.. Bass seslerinin kontrol altına alınmasını sağlar. Kalite standartlarına uygun ve yanmaz özellikte üretilir. Gri ve beyaz renklerde imal edilir. İsteğe göre farklı renklerde de elde edilebilir.

Tavan yada duvarda uygulanmak istenilen bölgeye yapıştırılarak kullanılır. Bu uygulama için özel yapıştırıcısı bulunmaktadır. Solid bazlı yapıştırıcı sürüldükten sonra küp basotect melamin sünger yapıştırılır. Hafif bir malzeme olduğu için kolaylıkla yapıştırma işlemi gerçekleştirilir.

Küp Basotect Melamin Sünger Kullanım Alanları

Çağrı merkezleri, açık ofisler, otel, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, cafe, işletmeler vb.

Küp Basotect Melamin Sünger Özellikleri

  • Antibakteriyel özellikte bir süngerdir.
  • Akustik süngerler sınıfına girer.
  • Yanmaz özellikte bir süngerdir.
  • Ateşle temasında erimez ve damlacık oluşturmaz.
  • Nemden ve küften etkilenmez.
  • ISO kalite belgelidir.
  • Yanmazlık standartlarına göre üretilir.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.