Desenli Basotect Melamin Sünger
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Desenli Basotect Melamin Sünger

desenli basotect melamin sünger

Beyaz yada gri renklerde, yüzeyi desenli olarak melamin köpükten üretilir. Tercih edilmesini sağlayan özelliklerden bir tanesi de bakteri üretmez, antibakteriyel olmasıdır. Ses emici ve ses yutumu sağlayan akustik bir süngerdir. Üretiminde kimyasal madde kullanılmaz. Yüksek seviyede ses yalıtım performansı sergiler.

Yüzey desenlerinde alternatif formlar sunulmaktadır. Bu formlar labirent, spesiyal, yumurta ve piramit şekillerinden oluşur. İki farklı renkte elde edilir. Bunlar gri ve beyaz renkleridir. Bakteri üretmeyen bu ürün kalite standartlarına uygun bir şekilde imal edilmektedir. Desenli basatoct melamin süngeri yanmazlık sertifikası bulunmaktadır.

Seslerin geçiş kaybına uğramasını sağlayarak, bir ortamdan başka bir ortama ses geçişlerine engel olur. Şiddetli gürültüler için bariyerli modelide mevcuttur. Bariyerli modeli ile istenilen oranda ses yalıtımı sağlamak mümkündür. Akustik mekanlarda seslerin bozulmasını engeller ve yankılanma gibi problemleri ortadan kaldırır.

Diğer akustik süngerlerde olduğu gibi desenli basotect melamin süngerde yapıştırılarak uygulanır. Yapıştırma işlemi için özel bir yapıştırıcı kullanılır. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo yardımıyla sürülür. Daha sonra basotect melamin yapıştırılır. Farklı desen çeşitleri ile mekanlara güzel bir görünüm sağlar.

Desenli Basotect Melamin Sünger Kullanım Alanları

Hastane, odyo kabini, okul, reji odası, atış poligonu, ses kayıt odası, müzik odası, prova odası, piyano odası, bateri odası, enstrüman - çalgı odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, disco - bar, jeneratör kabini, kompresör odası, makine dairesi, kazan dairesi, soğutma grubu, hidrofor odası, konser salonu, düğün salonu, tekne motor kabini, endüstriyel alanlar, mekanik tesisat uygulamaları, akustik düzenleme ve ses yalıtımı istenen yerlerde kullanılır.

Desenli Basotect Melamin Sünger Özellikleri

  • Antibakteriyel özellikte bir süngerdir.
  • Akustik süngerler sınıfına girmektedir.
  • Yanmaz özellikte bir süngerdir.
  • Ateşle temasında erimez ve damlacık oluşturmaz.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir.
  • ISO kalite belgesi mevcuttur.
  • Yanmazlık standartlarına göre üretilmiştir.
  • Ses yutum katsayısı yüksektir.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.