Epdm Ağır Ses Bariyeri
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Epdm Ağır Ses Bariyeri

epdm ses bariyeri

Ses yalıtım ve akustik süngerlerin tek başına yetersiz kaldığı, gürültü problemlerinin yoğun ve şiddetli olduğu mekanlarda süngerler ile birlikte kullanılmaktadır. Zemin, tavan ve duvar ses yalıtım uygulamalarında mekan içersine yada mekandan dış ortama ses geçişlerini engellemek için kullanılmaktadır.

İki akustik yada ses yalıtım süngerinin arasına konularak kullanılan epdm ses bariyeri yüksek yoğunluğu sayesinde sesleri geçiş kaybına uğratır. Ses kesici özelliktedir. Farklı kalınlık ve yoğunluklarda elde edilebilir. Şiddet seviyesi yüksek olan gürültülerin izolasyonunu sağlamak için kullanılır.

Epdm ağır ses bariyeri yüksek ses yalıtım performansı sergiler. Ses geçişlerinin engellenmesi gereken her mekanda kullanılabilir. Epdm ses bariyerli süngerler uygulanacağı bölgeye yapıştırılmaktadır. Bu uygulama için özel solid bazlı yapıştırcısı mevcuttur. Uygulandığı mekanda yüksek ses yalıtım performansı sergiler.

Epdm Ses Bariyeri Kullanım Alanları

Hastane, okul, reji odası, atış poligonu, ses kayıt odası, müzik odası, prova odası, bateri odası, piyano odası, enstrüman - çalgı odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, disco - bar, jeneratör kabini, kompresör odası, makine dairesi, kazan dairesi, soğutma grubu, hidrofor odası, konser salonu, düğün salonu, tekne motor kabini, endüstriyel alanlar, mekanik tesisat uygulamalarında, akustik düzenleme ve ses yalıtımı istenen yerderlerde kullanılır.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.