Akustik Yumurta Viyol Yanmaz Köpük
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Akustik Yumurta Viyol Yanmaz Köpük

Yüzeyi viyol yumurta profiline sahip akustik ses absorbe sağlayan yanmaz özellikte 1. sınıf ham maddeler ile üretimi yapılan akustik üründür. 90 kg/m3 yoğunluğa kadar üretimi sağlanabilmektedir.

 Akustik yumurta süngerleryumurta kutusu formunda olup ses yutum ve yalıtım performansı sağlayan yanmazlık özellikteki akustik süngerlerdir. Mükemmel ses yutum değerlerine sahip akustik süngerler içerisindeki ham maddelerle ileri teknoloji kullanılarak üretilmektedirler. Yumurta kutusu formundaki akustik süngerler birinci sınıf ürünlerden üretilmektedirler. Yanmaz ISO sertifika ve belgelerine sahip akustik süngerler açık gözenekli yapıya sahiptirler. Akustik süngerler farklı renk ve formlarda müşteri talebi doğrultusunda üretimi sağlanılabilmektedir.

Akustik süngerlerin esnek ve kolay uygulanabilen bir yapısı vardır. Uygulaması oldukça kolay olan akustik süngeler özel solid yapıştırıcısı ile uygun alanda yapıştırılmaktadır. Ayrıca akustik süngelerin kendinden yapışkanlı modelleri de vardır. Yanmaz süngerler istenilen renk ve ebatlarda siprariş verilebilmektedir. Ses yutum değerleri yüksek olup, yüksek performanslı yalıtım sağlarlar.

Akustik Yumurta Sünger Kullanım Alanları ;

Müzik Odası, Ofislerde, restaurantlarda, ses kayıt odalarında, stüdyolarda, havaalanlarında, toplantı salonlarında, sinema salonlarında ve bu gibi bir çok mekanda uygun bir şekilde ses yutumu ve akustik düzenleme sağlamaktadırlar.

Mükemmel ses yutum değerlerindeki yumurta süngerler adından da anlaşılacağı üzere yuumurta kutusu formundadır. Yanmaz yumurta sünger küf tutmaz ve nemden etkilenmez bir yapıya sahiptirler. Ortamdaki akustiği sağlayarak yankılanmayı ve eko problemlerine çözüm sunmaktadır. Eko, yankı amaçlı kullanılan bu akustik süngerler yoğun ses temposu kesilsin isteniyorsa ağır Epdm Kauçuk Ses Bariyeri denilen malzeme ile birlikte uygulanmaktadır. Dİrek ses kesintisi sağlayan Epdm Kauçuk ile etkili bir ses izolasyon uygulaması sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.