İzmir Ses İzolasyon Malzemeleri
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

İzmir Ses İzolasyon Malzemeleri

İzmir Ses Yalıtım ve İzolasyon Malzemeleri

Ses izolasyon malzemeleri doğru seçildiği takdirde yaptırdığınız ses yalıtımından verim alabilirsiniz ve profesyonel anlamda ses yalıtımı yaptırmış olabilirsiniz. Köklü bir firma olarak 12 yıldır bu süreçteyiz. Ürünlerimiz kalite belgeli ISO ve sertifikalıdır. %80 %90 ses yalıtımı sağlamaktayız. Ses yalıtım malzemesi satışımız İzmir Şubemizde de mevcuttur. Mekana göre uzman keşif personellerimiz mekanın keşfini yapar ve size en uygun ses yalıtım malzemesini sunar. Zemin ses yalıtımı malzemelerimiz kauçuk levha, mantar şilte, mantarlı kauçuktur. Bu ses yalıtım malzemeleri sayesinde yukarıdan aşağı gelen topuk sesi, titreşim, vibrasyon gibi sesleri engelleyebilirsiniz. Bu ürünler yüksek performanslı ürünlerdir. Bariyerli süngerlerle ise ortamdaki sesleri %80 %90 oranlarda kesebilirsiniz. 

MANTARLI KAUÇUK VE KAUÇUK LEVHA

İzmir Zemin Kauçuk Levha ve Mantarlı Kauçuk

Bu ürünler parke ve şap altında kullanılan zemin ses yalıtım malzemeleridir. Topuk sesi, vibrasyon, titreşim ve darbe önleyici özelliği vardır. Mantarlı kauçuk levha denilen ses yalıtım malzemeleri mantar meşesi ağacının kabuğundan elde edilir. Çeşitli aşamalardan geçerek parçalanır sıkıştırılır ve istenilen ebatlarda kullanıma hazır hale getirilir.

HERAKLİTE AHŞAP YÜNÜ

İzmir Heraklite Ahşap Yünü Ses Emici Panel Heraklite Ahşap Yünü ses yalıtımı amaçlı kullanıldığı gibi ısı yalıtımıda sağlayan bir üründür. Panel şeklinde kullanılan bu ürün ses emici özellikli bir üründür. Ses yalıtımında etkili bir üründür. Heraklite ahşap yünü istenilen renkte üretimi mevcuttur. İnşaat sektöründe sıklıkla kullanılan bu ürün dayanıklı bir üründür. Rutube ve neme dayanıklı bir üründür.

AKUSTİK VE KARO HALI

İzmir Titreşim Emici Akustik Karo Halı Akustik halılar kauçuk tabanlı akustik halılardır. Bu halılar zemine uygulanarak topuk sesini keser ve ortamın akustiğini oluşturur. Bu ürünler kir ve leke tutmaz. Dekoratif görünümlü bir halıdır. Titreşim ve darbeyi önler.

EPDM AĞIR SES BARİYERİ

İzmir Epdm Bariyerli Ses Yalıtım Süngeri Epdm Ağır Ses Bariyeri yüksek ses emme gücüne sahip ses yalıtım malzemesidir. Epdm ağır ses bariyerini sererek kullanabileceğiniz gibi süngerlerde tercih edebilirsiniz. 2 sünger arasına konulan ağır epdm ses bariyeri sayesinde yüksek performans alırsınız. Süngerlerle birlikte epdm bariyerininde gücü birleşince hem ortam akustiğini sağlarsınız hem de sesleri kesersiniz.

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.