Anasayfa
Ofis İrtibat : 0216 557 61 90
İstanbul - Türkiye

Sertifikalı Yanmaz Ses İzolasyon Süngerleri

Ses izolasyon süngeri yapı ve mekanlarda oluşan gürültü kaynaklı problemlerin önlenmesi amaçlı duvar, tavan ve zeminlerde uygulanmaktadır.

 • Müzik Stüdyoları - Akustik mekanlarda ses izolasyonu sağlamak amaçlı kullanılabilmektedir.
 • Toplantı Salonları -Toplantı ve konferans salonlarında iç mekan ses yalıtımı uygulamaları.
 • Makine Daireleri - Yüksek gürültü oluşturan jeneratör gibi makinelerin yalıtımlarında süngerler kullanılabilmektedir.

zemin ses izolasyonu duvar ses izolasyonu

 

Ses İzolasyon Süngeri

Ses İzolasyon Süngeri: Hava ve titreşim kaynaklı oluşan gürültü, rahatsız edici seslerin geçiş kaybına uğratılması ve sönümlenmesi için duvarlarda, tavanlarda ve zeminlerde kullanılabilen ses izolasyon süngerleri alçıpan arası, tuğla arası, çelik - ahşap duvar profillerinde uygulanabilmektedir. Tüm Ürünleri İncele

bondex sünger

Bondex Ses İzolasyon Süngeri

Yüksek yoğunlukta olması sayesinde alt ve yüksek frekanslı gürültülerin ses geçiş kaybına uğratılmasında yapı ve mekanların tüm bölgelerinin kaplanması sonucu belli bir derecede ses izolasyonu sağlamaktadır.
akustik sünger

Yanmaz Akustik İzolasyon Süngeri

Açık gözenekleri sayesinde gürültü sönümleme ve ses yutumu sağlayan özel üretilmiş poliüretan veya melaminden üretimi yapılmakta olan yanmaz, alev almaz ses izolasyon süngerleridir. Farklı desenlerde ve kalıplarda üretimleri yapılabilmektedir.
basotect melamin

Basotect Melamin Akustik Köpük

Antibakteriyel ve yanmaz özellikte olan bu ürünümüz melaminden imal edilen basotect adı verilen özel 1. sınıf Alman Basf firmasından ham madde temini gerçekleştirilerek üretilmektedir.
tekno touch

Renkli Ses İzolasyon Süngeri

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda renkli, desenli olarak göze hoş gelen akustik süngerler üretimine başladık. Farklı ebatlarda farklı renklerde melamin veya poliüretandan üretimi yapılabilmektedir.

Akustik Yumurta Viyol Yanmaz Köpük

Yüzeyi viyol yumurta profiline sahip akustik ses absorbe sağlayan yanmaz özellikte 1. sınıf ham maddeler ile üretimi yapılan akustik üründür. 90 kg/m3 yoğunluğa kadar üretimi sağlanabilmektedir.

 Akustik yumurta süngerleryumurta kutusu formunda olup ses yutum ve yalıtım performansı sağlayan yanmazlık özellikteki akustik süngerlerdir. Mükemmel ses yutum değerlerine sahip akustik süngerler içerisindeki ham maddelerle ileri teknoloji kullanılarak üretilmektedirler. Yumurta kutusu formundaki akustik süngerler birinci sınıf ürünlerden üretilmektedirler. Yanmaz ISO sertifika ve belgelerine sahip akustik süngerler açık gözenekli yapıya sahiptirler. Akustik süngerler farklı renk ve formlarda müşteri talebi doğrultusunda üretimi sağlanılabilmektedir.

Akustik süngerlerin esnek ve kolay uygulanabilen bir yapısı vardır. Uygulaması oldukça kolay olan akustik süngeler özel solid yapıştırıcısı ile uygun alanda yapıştırılmaktadır. Ayrıca akustik süngelerin kendinden yapışkanlı modelleri de vardır. Yanmaz süngerler istenilen renk ve ebatlarda siprariş verilebilmektedir. Ses yutum değerleri yüksek olup, yüksek performanslı yalıtım sağlarlar.

Akustik Yumurta Sünger Kullanım Alanları ;

Müzik Odası, Ofislerde, restaurantlarda, ses kayıt odalarında, stüdyolarda, havaalanlarında, toplantı salonlarında, sinema salonlarında ve bu gibi bir çok mekanda uygun bir şekilde ses yutumu ve akustik düzenleme sağlamaktadırlar.

Mükemmel ses yutum değerlerindeki yumurta süngerler adından da anlaşılacağı üzere yuumurta kutusu formundadır. Yanmaz yumurta sünger küf tutmaz ve nemden etkilenmez bir yapıya sahiptirler. Ortamdaki akustiği sağlayarak yankılanmayı ve eko problemlerine çözüm sunmaktadır. Eko, yankı amaçlı kullanılan bu akustik süngerler yoğun ses temposu kesilsin isteniyorsa ağır Epdm Kauçuk Ses Bariyeri denilen malzeme ile birlikte uygulanmaktadır. Dİrek ses kesintisi sağlayan Epdm Kauçuk ile etkili bir ses izolasyon uygulaması sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Yeni Ürünlerimiz

 • Bondex Ses İzolasyon Süngeri

  Rebonded Bondex Süngerpan, atık sünger ve kumaş parçacıkalrının geri dönüşümünden üretilmektedirler. 120 ve 150 DNS yoğunluklarda üretimi gerçekleştirilen bondex süngerpan müşteri talebi doğrultusunda istenilen yoğunluk ve kalınlıklarda üretimi gerçekleştirilebilmektedir.

  Devamını oku...  
 • Akustik Yumurta Viyol Yanmaz Köpük

  Yüzeyi viyol yumurta profiline sahip akustik ses absorbe sağlayan yanmaz özellikte 1. sınıf ham maddeler ile üretimi yapılan akustik üründür. 90 kg/m3 yoğunluğa kadar üretimi sağlanabilmektedir.

  Devamını oku...  
 • Spesiyal Akustik Yanmaz Ürün

  Standart olarak 35-38 mm kalınlık olarak üretimi yapılabilen yüzeyi oval şeklinde olan yepyeni bir akustik sünger. Yine yanmazlık belgesi bulunan bu ürünün plakaları 100cm*100 şeklinde yapışkanlı veya yapışkansız olarak yapılabilmektedir.

  Devamını oku...

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. Tic .Ltd. Şti.

Gürültü izolasyonu, akustik ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman daha yeni ürünleri sizlere sunabilmek adına araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. İlk olarak amacımız doğru ürünlerin en uygun maliyetler ile uygulanması ve maksimum performans alınmasını sağlamaktır. Sadece malzeme satışını değil uygulamalarını da gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin tamamı sertifikalı ve gerekli kalite belgeleri mevcut ürünlerdir.